کیفیتی کم نظیر

فروشگاه قصر روشنایی

گالری قصر روشنایی از سال ۱۳۸۵ بطور مستمر و جدی شروع به کار کرده و پیشرو در واردات لوسترهای مدرن و کلاسیک سعی در ارایه کالاهای مرغوب، با کیفیت بهتر و برتر از دیگران دارد.
ما همواره سعی میکنیم تا با نوآوری و عرضه محصولات جدید و به روز، همیشه یک گام از دیگران جلوتر باشیم تا همیشه در صدر بمانیم.

همچنین شما مشتریان گرامی ضمانت واقعی، خدمات پس از فروش بهتر و بیشتری را نسبت به دیگران تجربه خواهید کرد. کلیه چراغ ها پس از نصب توسط نصاب شرکت دارای یکسال ضمانت واقعی می باشند و قیمت ها در مقایسه با اجناس با کیفیت مشابه با قیمت نازل تر و بسیار مناسب تر عرضه می گردد.

سعی این واحد در مشتری مداری می باشد و پذیرای انتقادات و پیشنهادات سازنده شما مشتریان گرامی می باشیم. همت ما بر این بوده که همیشه حق با مشتری باشد و به جرات نشان خواهیم داد که بهترین هستیم.

خوشحال می شویم که به گروه ما بپیوندید و با ما همراه شوید.

همواره بالاترین کیفیت را بخواهید

ولی هرگز، بدون بهترین خدمات

خرید نکنید!

ضمانت کیفیت

ما کیفیت محصولات و مواد اولیه تولید شده توسط آن را به طور کامل ضمانت می کنیم. تمام محصولات خریداری شده از قصر روشنایی، شامل حداقل یک سال گارانتی و سه سال خدمات پس از فروش می باشند.

نصب رایگان

ما محصولاتی که نیاز به نصب دارند را به صورت رایگان برای شما نصب می کنیم. این سرویس برای ساکنین شهرهای دارای نمایندگی قصر روشنایی، فراهم است. برای سایر شهرها، مشاوران ما، شما را تلفنی راهنمایی میکنند.

ارسال رایگان

ما سفارشات بالای ۳ میلیون تومان شما را، رایگان ارسال می کنیم. اگر سفارش شما در محدوده شهرهایی باشد که ما در آن نمایندگی داریم، محصولات توسط تیم حرفه ای خودمان ارسال می گردد.